Úvod Novinky

Věděli jste, že olivový olej zpomaluje stárnutí? :)

Ten, kdo zalistuje knihou Birgit Frohnové Olivový olej a přírodní léčba (Fontána), se může dočíst řadu podrobností o vlivu tohoto oleje na lidské zdraví. Kdo má rád stručnost, pro toho jen telegraficky: kvalitní olivový olej zlepšuje pružnost cév, snižuje špatný cholesterol a brzdí jeho usazování na stěnách cév. Zároveň snižuje krevní tlak a vytváření krevních sraženin.

Díky obsahu řady vitamínů a fytochemických látek je skvělým antioxidantem. To znamená další užitečnou prevenci cévního systému, ale také posílení ochrany před rakovinou. Antioxidanty současně významně zpomalují proces stárnutí. Nebylo náhodou, že řada lidí mluvila v minulosti o olivovém oleji jako o elixíru mládí.

Zpět na novinky


Další novinky

Není tuk jako tuk

Lidé mají hrůzu z AIDS a v poslední době také ze SARS. Ale skutečným morem jednadvacátého století…
Číst dále

Kupujte kvalitu

Není olej jako olej. Ten kvalitní je potřeba se naučit kupovat, podobně jako třeba dobré víno…
Číst dále
Věděli jste, že olivový olej zpomaluje stárnutí? :)

Originální grilovací desky z lávového kamene

Propečený steak, šťavnatý losos, pivo, víno a pohoda, jakou zažijete jen s přáteli při letním grilování. Dopřejte si grilování bez přepáleného tuku se zachováním opravdové chuti.

To vše zažijete s LavaGrill, grilovacím kamenná deska určena přímo pro grilování.

Jako přírodní grilovací kámen nenese žádné průmyslové stopy po úpravách a je zdravotně absolutně nezávadný s nulovým podílem olova. Není ani napuštěn nebo ošetřen žádnou chemickou látkou. A oproti těžším (5 cm silným) žulovým kamenům nepraská.

Grilování vás teď začne nečekaně bavit. Těšte se!