Úvod Oleje ke grilování Extrapanenský olivový olej - nefiltrovaný

Extrapanenský olivový olej - nefiltrovaný

Extrapanenský olivový olej - nefiltrovaný

Extrapanenský olivový olej - nefiltrovaný

449 Kč399 Kč vč. DPH

Skladem

ks

Vaše cena dopravy je od 99 Kč

Nakupte zboží ještě za 5 000 Kč a dopravu máte zdarma!

0 Kč
5 000 Kč
  • Popis produktu
  • Dotaz k produktu

Popis produktu: Extrapanenský olivový olej - nefiltrovaný

Italský extra panenský olivový olej není filtrovaný, a proto obsahuje malé olejové částice, které zvýrazní jedinečnou chuť olivového oleje. Olivový olej je velmi hustý, zelený se zlatými odlesky a má ovocnou a dlouho trvající chuť.

Je ideální ke všestranné přípravě pokrmů.

 

Troška historie:

Výroba kvalitního olivového oleje ve firmě TURRI je rodinnou tradicí, která se zrodila z lásky k pěstování oliv. Olivový mlýn rodiny Turri byl mezi prvními v oblasti  Verony.

Vznik rodinné firmy je však ještě starší s pevnými kořený v této oblasti. S tradicí výroby olivového oleje pokračují i nyní s důrazem jak na kvalitu výroby olivového oleje, tak výběru samotných oliv a opravdové spojení místní přírody a kultury.

Olivový mlýn bratrů Turri se nachází na úpatí pohoří v oblasti Cavaino Veronese a v bezprostřední blízkosti jezera Garda. Olivový mlýn je ve středu vyjímečné oblasti, kde vládne zvláštní mikroklima, které je příznivé pro pěstování oliv.

Olivový olej Turri pochází z Itálie na úpatí kopce Cavaion Veronese v blízkozsti jezera Garda a 20km od proslulého města Verona. Výroba Turri, patřila mezi první lisovny ve Veroně. Továrna je proslulá svou pečlivou výrobou a díky zvláštnímu mikroklima i nejvyšší možnou kvalitou.

 

 

 

 

 

Dotaz k produktu: Extrapanenský olivový olej - nefiltrovaný

Jméno:
Telefon:
E-mail:povinné
Váš dotaz:povinné